WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Bilgi almak için bize yazın!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

2. el inşaat malzemeleri

İzmir veya civarında inşaat sonrası artık ihtiyaç duymadığınız mevcut 2. el inşaat malzemeleri 2. el inşaat iskelesi ve ekipmanları ile plywood (pleymut) kontrplakları yüksek fiyattan satın alıyor yada ihtiyacınız olanları en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

GSM Hurda Metal Ticaret Sanayi olarak 2. el inşaat malzemeleri, 2. el inşaat iskelesi ile diğer inşaat ürünlerinde 20 yılı aşkın tecrübe ve birikime sahibiz. İzmir, Manisa, Aydın ve civarında güvenilir inşaat iskelesi ve kalıp hizmetleriyle tanınıyor ve inşaat iskele sistemleri ile plywood (pleymut) inşaat ürünlerinin bir çok çeşidini sizlere sunuyoruz.

Kaliteli ve ucuz ikinci el inşaat iskele ve ekipmanlarımız, büyük ve küçük inşaat projeleri, ticari girişimler ve endüstriyel projeler için akıllı bir seçimdir. 

Ege bölgesinde 20 yılı aşkın kolektif deneyime sahip güvenilir bir isim olmayı,  müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesi ve sahip olduğumuz bilgi ve birikime borçluyuz. Büyüyen müşteri portföyümüz GMS Hurda Metal Ticaret Sanayinin başarısının gerçek bir kanıtıdır.

Her türlü 2. el inşaat malzemeleri ve ekipmanları ile plywood (pleymut) gereksinimleriniz için isterseniz tesisimizi ziyaret edebilir yada iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2. el inşaat malzemeleri
2. el plywood (pleymut)

2. el inşaat malzemeleri için yüksek fiyat garantisi

Uzman ve güler yüzlü personelimiz kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ihtiyaç duyduğunuz 2. el inşaat malzemeleri için en uygun fiyatı sizlere sunacaktır. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.