WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Bilgi almak için bize yazın!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

GMS Hurda Metal Ticaret Sanayi ile Çalışmak İçin 3 Neden

İmalat sanayindeki tüm işletmelerin en büyük ihtiyaçlarından biri de güçlü ve güvenilir bir hurdacılık hizmetidir. Gerçekten de işletmelerinin çoğunluğu kullanamayacakları bakır, demir, çinko, krom, alüminyum gibi hurda metallerini kendi başlarına geri dönüşüm işlemini yapamayacaklarından bu konuda bir uzman desteğine ihtiyaç duyarlar. GMS Hurda Metal olarak depolama, yükleme, taşıma ve tüm geri dönüşüm süreçleri dahil olmak üzere bütün hurdacılık hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Hurda geri dönüşüm hizmetlerine ihtiyacınız varsa ekibimizle çalışmak için üç neden aşağıda belirtilmiştir:

1. Yirmi Yıllık Deneyim ve Başarıdan Daha Fazlası
Ekibimizle çalışmanın ilk ve en önemli nedenlerinden biri İzmir ve civarında üstün hurda işleme hizmetlerini 20 yılı aşkın bir süredir başarı ile yürütmemizdir. Şirketimizi İzmir bölgesinde kendi sektöründe önde gelen hurdacılardan biri olma misyonu ile kurduk ve yakaladığımız başarı sayesinde müşterilerimize karşı itibar kazanmış olduk.

2. Lojistik Süreçlerinin Komple Yönetimi
Demir, bakır, alüminyum, krom, çinko gibi hurda metallerin geri dönüşümü için bir hurdacıya ihtiyacınız varsa geri dönüşüm yönetimi ve lojistiği ile ilgili zaman ve para konusunda endişe etmek istemezsiniz. Bunun yerine sizin için tüm lojistik ve geri dönüşüm süreçlerini yönetip sizlere yüksek ödemeler yapacak bir şirketi ile çalışmak isteyebilirsiniz. Depolama, yükleme ve taşıma işlemleri için konteyner temininden itibaren yerinde söküm hizmetleri ve diğer tüm geri dönüşüm hizmetlerini sizlere tecrübeli ekibimiz ve geniş araç ve ekipmanlarımız ile sunmaktayız.

3. Çevre ve İnsan Sağlığını Önem Veren Sorumlu Hurda Geri Dönüşümü
Son olarak hurda metalleriniz için bir hurdacı tercihinde bulunduğunuz zaman hurda yönetimi ve geri dönüşümü için tüm gerekli yasal sertifika ve tecrübeye sahip bir şirket ile çalışabilmek ve aslında çevre ile insan sağlığı ve güvenliğine önem vermek istersiniz. Çevre ve insan sağlığı konusunda endişe etmeden birlikte çalışmanın vereceği huzur ile kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir şirketiz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın
Şirketimizle neden çalışmanız gerektiği konusunda veya şirketinizin hedeflerine ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bizi 0532 317 1445 numaralı telefondan arayın. Dilerseniz bizi İzmir Bornova’daki ofisimize gelerek ziyaret de edebilirsiniz. Sizinle çalışmayı yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!Bir cevap yazın