WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Bilgi almak için bize yazın!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

GMS Hurda Metal Ticaret Sanayi

1986’dan beri izmir hurda firmaları arasında geri dönüşüm, hurda ve inşaat sanayinde hizmet veren GMS Hurda Metal Ticaret Sanayi, ikinci nesil aile şirketi olarak güçlü müşteri bağlılığımız nedeniyle istikrarlı bir büyüme yaşamıştır.

Müşterilerimize olan bağlılığımız, yüksek rekabetçi fiyatlandırma, anında, dürüst ödeme ve iki saatlik yanıt verme süresi ile bizi Ege bölgesinde izmir hurda firmaları arasında hızla yükselen firmalardan birine dönüştürdü.

Bugün en modern ekipmanlara ve uzman bir kadroya sahibiz. Tüm kamyonlarımız ve çeşitli büyüklükteki konteynerlarımız, balya makinesi ve diğer ağır ekipmanlarımız ile birlikte, hurda alımında sizlere 24 saat hizmet vermeye hazırız.

Hurda metallerinize cazip ve rekabetçi fiyat teklifi almak için konusunda uzman deneyimli bir personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

GMS Hurda Metal sıkı çalışma, dürüstlük ve tutarlı hizmet anlayışı üzerine inşa edilmiş olup izmir hurda firmaları arasında önemli bir konuma sahiptir.

Profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olmayı hedefliyor, karşılıklı kazanca dayalı ilişkiyi anlayarak uzun vadeli iş ilişkisi yaratmaya gayret ediyoruz.

İzmir hurda firmaları arasında sektöründe lider olmanın getirdiği sorumluluk bilinci ile iş süreçlerinin çevreye olumsuz yansımasını en aza indirmeyi göz ardı etmiyoruz.

Tesislerimiz

izmir hurda firmaları

Geniş tesislerimizde, metal hurdalarınızı satın alma, envanter veya yıkım ihtiyaçlarınız için çeşitli çözümler sunuyoruz. Tesisimiz gelişmiş metal ayıklama sistemleri, yükleme alanlarını ile iş makinaları ve ekipman bakım alanlarını barındıran 70.000 metrekarelik kapalı bir alandan oluşmaktadır.

Yüksek ve rekabetçi hurda alım fiyatları ile izmir hurda firmaları arasında pazar koşullarını sürekli olarak izleyen konusunda uzman bir ekiple, geri dönüşüm ve depolama tesislerimizde demir ve demir dışı ve hurda metallerin her türlü satın alıyoruz.

Araç ve Ekipmanlarımız

izmirde hurda firmaları

Önde gelen hurda metal ve 2. el inşaat malzemeleri satıcısı olarak, iş süreçlerinde kullanılan araçları ve teknolojiyi sürekli olarak takip etmekteyiz. Sahip olduğumuz ekipmanlarımız ile sizlere uygun maliyetli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Hurda metallerinizden yüksek kar elde etmek mi istiyorsunuz? 2. el inşaat iskelesi, 2. el plywood ve inşaat panellerine mi ihtiyacınız var? GMS Hurda Metal’in işinizi hızlı, sorunsuz ve verimli bir şekilde halletmek için gerekli tüm araçlara ve ekipmanlara sahip olduğundan emin olabilirsiniz.

Hizmet kalitemiz ile izmir hurda firmaları arasında çok farklı bir yerdeyiz!

metal hurdalarınız mı var?

GMS Hurda Metal Ticaret Sanayi, hurda metallerin kabulü için kanunların ön gördüğü sertifikalar ile uygun tesis ve teçhizat kabiliyetlerine sahiptir. Kabul ettiğimiz metaller hakkında sorularınız varsa, lütfen uzmanlarımızla iletişime geçin.

Endüstriyel hurdalarınız mı var?