WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Bilgi almak için bize yazın!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Hizmetlerimiz

GMS Metal Hurda Ticaret Sanayi olarak, çeşitli imalat süreçleri ile fabrika ve tesis yıkımlarından kaynaklanan metal hurdaların toplanması ve geri dönüşümünü ile ikinci el inşaat iskele ve ekipmanları gibi bir çok hizmeti sizlere sunuyoruz.

Uzman ekibimiz çeşitli demir içeren ve içermeyen hurda metallerin sınıflandırılması ve karmaşık geri dönüşüm süreçlerinde üstün bir tecrübeye sahiptir.

Hurda çıkarma ve toplama ihtiyaçlarınızı ayrıntılı bir şekilde analiz ederek verimliliğinizi ve hurda değerinizi artırmak için tasarlanmış özel çözümler önermek ve uygulamak suretiyle sizlerle uzun vadeli bir iş ortaklığı kurmayı hedefliyoruz.

Metal hurdalarınızdan maksimum kazanç elde etmeniz sağlayacak cazip tekliflerimizle müşterilerimizden her türlü metal hurdayı satın alıyoruz.

Taşımacılık ve Lojistik

Hurda metalin geri dönüşümü ile ilgili en zor kısımlardan biri de gerekli olan nakliye ve lojistik sürecinin gerçekleştirilmesidir. Süreç boyunca güvenlik ve çevre düzenlemesine olan bağlılığı ön planda tutmaktayız. 

devamı
2. El İnşaat İskelesi

Sizlere ikinci el inşaat iskelesi ve ekipmanlarını kolay teslimat seçenekleriyle temin etmekteyiz, eğer aradığınızı bulamıyorsanız lütfen bize ulaşın.

devamı
2. El Plywood

GMS Hurda Metal Ticaret Sanayi güvencesiyle inşaat sonrası elinizdeki mevcut 2. el Plywoodlarınızı yüksek fiyattan satın alıyor veya ihtiyacınız olan 2. el plywoodları en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

devamı
Hurda Araçlar

Ömrünü tamamlamış araçlarınızı etkin ve güvenli bir şekilde geri dönüştürülmesini kolaylaştırıyor rekabetçi hurda metal fiyatlarımızla araçlarınızı satın alıyoruz.

devamı
Tesisatçılar, Elektrikçiler ve Müteahhitler

İş yerinizdeki metal hurdaları GMS Hurda Metal Ticaret Sanayine satabilirsiniz, yeni inşaat projelerinden veya tadilat işlerinden ekstra para kazanmak mı istiyorsunuz?

devamı
Kamu Kurumları

Hizmetler arasında eski altyapıların, ulaşım sistemlerinin, tesis ve işletmelerin sökülmesi ve  nakliyesi ve geri dönüşümü, yer almaktadır.

devamı
Fabrika Söküm

Fiziksel tesislerinizin ve makinelerinizin yıkım, nakliye ve metal hurdalarınıızı geri dönüşümünü sağlamak için GMS Metal Hurda’ya güvenin.

devamı
İmalat Hurdası

Üretim süreçleriniz sonucu ortaya çıkan metal imalat hurdalarınızı cazip fiyatlarla satın alıyoruz.

devamı
metal hurdalarınız mı var?

GMS Hurda Metal Ticaret Sanayi, hurda metallerin kabulü için kanunların ön gördüğü sertifikalar ile uygun tesis ve teçhizat kabiliyetlerine sahiptir. Kabul ettiğimiz metaller hakkında sorularınız varsa, lütfen uzmanlarımızla iletişime geçin.

Endüstriyel hurdalarınız mı var?