WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Bilgi almak için bize yazın!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

HURDA ALÜMİNYUM

Alüminyum, tüm metaller içerisinden en çok geri dönüştürülebilen metal türlerinden biridir. Saf ham maddeden alüminyum elde etmek karmaşık ve zorlu bir süreçtir. Ancak hurda alüminyum metaller, herhangi bir kalite kaybetmeden eritilebilir ve yeniden hızlı bir şekilde kullanıma sunulabilir ve bu süreç tekrar tekrar tekrar edilebilir. GMS Hurda Metal, yapı malzemeleri, araba jantları, tencere ve tavalar, pencere çerçeveleri, araba radyatörleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere her türlü hurda alüminyum kabul eder ve geri dönüştürür. Hurda metallerinizin tartımı ile beraber yükleme, boşaltma ve nakliye hizmetlerini veriyor ve hurda metalleriniz için en yüksek getiriyi elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Alüminyum defalarca sürdürülebilir ve geri dönüştürülebilir bir metal olarak kabul edilir ve bu da malzeme kaybı olmadan tekrar ve tekrar geri dönüştürülebileceği anlamına gelir. Ayrıca, hurda alüminyum birçok ülke endüstrisi için önemli bir kaynaktır. Geri dönüştürülmüş hurda alüminyum doğrudan yeni ürünlerin üretiminde kullanılmaya başlar ve birçok çevresel, ekonomik ve toplumsal fayda sağlar. Hurda alüminyumun geri dönüşümü enerji, zaman, parayla beraber değerli doğal kaynaklarımızı korumamızı sağlar.

Hurda alüminyum metaller için gelir elde etmek istiyorsanız, GMS Hurda Metal’i arayın. Uzman ve tecrübeli ekibimiz güvenilir tartım işleri ile beraber tüm süreçte size yardımcı olur. Hurda metalleriniz için en iyi fiyatı  garantileyen gerçek bir ağırlık aldığınızdan emin olabilirsiniz. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Formumuzu doldurun veya bizi 0(532) 317 1445 numaralı telefondan arayın.

hurda alüminyum
hurda alüminyum

Hemen Arayın

hurda metal ölçümüSon teknoloji ürünü X-Ray Floresan (XRF) tarayıcımız, bize getirilen hurda alüminyum ve diğer metallerinizden tam değeri elde etmenizi sağlamak için en doğru ve güvenilir analiz sonuçlarını elde etmemizi sağlar. Ayrıca, Pozitif Malzeme Tanımlaması ve Alaşım Kalite Kontrol ölçümleri ile yardımcı olur.

En Yüksek Fiyat Garantisi ve Anında Eksiksiz Ödeme

Uzman ve güler yüzlü personelimiz, yükleme, boşaltma, tartma hizmetleri ile hurda metalleriniz için en yüksek fiyatı alma konusunda size yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.