WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Bilgi almak için bize yazın!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

HURDA BAKIR

Bakır, 10.000 yıldan fazla bir süredir insanoğlu tarafından kullanılıyor ve çok erken dönemlerden beri hurda bakır geri dönüşüm ile hayat bulmaya devam ediyor. Geri dönüşüm işlemleri sırasında bozulmadığı ve en önemli avantajlarından biri olan korozyona karşı direnci nedeni ile günümüzde evlerimizde, iş yerlerimizde kullandığımız bakır nesnelerin hikayesi belki de binlerce yıl önce farklı şekillerle başlamış olabilir. Hatta cebimizdeki bozuk paralar bile binlerce yıllık geri dönüştürülmüş hurda bakır içeriyor olabilir. Gerçek şu ki, her yıl geri dönüştürülen hurda bakır, madenlerden çıkarılan bakır kadardır.

Hurda bakır, herhangi bir kalite kaybı olmaksızın% 100 geri dönüştürülebilen bir metaldir. İster ham halde olsun, ister imal edilmiş bir ürünün parçası olsun, bakır, alüminyum ve demirden sonra en çok geri dönüştürülen metallerden biridir. GMS Hurda Metal’de her çeşit bakır hurda metalini kabul ediyoruz ve size en iyi fiyatı anında ödüyoruz.

Peki bakır tam olarak nedir? Bakır kırmızımsı ile kahverengi arasında bir renk olan değerli, demir içermeyen bir mineraldir. Bu metal, çok benzer özelliklere sahip altın ve gümüş ailesindedir ve birçok farklı uygarlık tarafından yüz yıllardır kullanılmaktadır. Hurda bakır kolay işlenebilme ve yüksek iletkenlik gibi büyük avantajları sebebi ile bir çok sektörde en çok tercih edilen metallerden biridir. Elektronik cihazlar, tel ve kablolar, mimari ve sağlık alanlarından tutunda tencere ve mutfak eşyalarına kadar her alanda karşımıza çıkabilir.

hurda bakır
hurda bakır

Hemen Arayın

hurda metal ölçümüSon teknoloji ürünü X-Ray Floresan (XRF) tarayıcımız, bize getirilen hurda bakır ve diğer metallerinizden tam değeri elde etmenizi sağlamak için en doğru ve güvenilir analiz sonuçlarını elde etmemizi sağlar. Ayrıca, Pozitif Malzeme Tanımlaması ve Alaşım Kalite Kontrol ölçümleri ile yardımcı olur.

Yüksek Fiyat Garantisi ve Anında Eksiksiz Ödeme

Uzman ve güler yüzlü personelimiz, yükleme, boşaltma, tartma hizmetleri ile hurda metalleriniz için en yüksek fiyatı alma konusunda size yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.