WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Bilgi almak için bize yazın!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

HURDA ÇELİK

GMS Hurda Metal, tüm hurda çelik metalleriniz için İzmir’in geri dönüşüm merkezidir. Paslanmaz çelik, farklı metal, krom ve nikel bileşimi olup manyetik olmayan özellikler içerir. Hurda çelik %100 yeni paslanmaz çelik ürünlere ham madde olarak kullanılabilir.

Çelik her yerdedir. Lavabo ve musluk yapmak için yoğun bir şekilde kullanılır ve son zamanlarda evlerde kullanılan cihazlar için popüler bir yüzey malzemesi haline gelmiştir. Paslanmaz çelik, krom içeren bir çelik alaşımıdır. Nikel gibi diğer metaller de paslanmaz çelikle alaşım haline getirilebilir.

Hurda çelik metalleriniz karşılığında para kazanmak istiyorsanız, hemen GMS Hurda Metal’i arayın. Uzman ekibimizin güvenilir tartım ve ölçüm işlemlerinden sonra hurda çelik metalleriniz için en yüksek fiyatı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise isterseniz iletişim formunu doldurun veya bizi 0532 317 1445 numaralı telefondan arayın.

304 Paslanmaz Çelik
Isıl işlemle sertleştirilemeyen ve manyetik olmayan bir çeliktir. Bu paslanmaz alaşım, çoğu oksitleyici aside dayanır ve tüm sıradan paslanmaya dayanabilir. Gıda maddelerine, sterilize edici çözeltilere, organik kimyasalların ve boya maddelerinin çoğuna ve çok çeşitli inorganik kimyasallara karşı bağışıklığa sahiptir.

316 Paslanmaz Çelik
Ağır ortamlar için tasarlanmış manyetik olmayan bir çeliktir. Bazı endüstriyel süreçler korozyona karşı daha yüksek bir direnç gerektirir, bu uygulamalar için Tip 316 ihtiyaç duyulan metaldir. Diğer çelik sınıflarına göre çukur korozyonuna karşı daha fazla direnç göstermesi nedeniyle deniz ortamlarında kullanım için tercih edilen çeliktir.

400 Paslanmaz Çelik
Bu en ekonomik kromlu ferritik paslanmaz çeliklerden biridir. İyi üretim özelliklerine sahip korozyon ve oksidasyon direnci vardır. Bu Paslanmaz Çelik titanyum içermez. Tipik uygulamalar arasında ısı eşanjörleri, ekran rafları, gaz menzili brülör halkaları, ofis mobilyaları ve minimum maliyette korozyon direncinin önemli olduğu diğer kullanım alanlarında yer alır.

 17/4 Paslanmaz Çelik
Bu Paslanmaz Çelik, yüksek mukavemet, iyi korozyon direnci, kaliteli mekanik özellikler ve hem ana metal hem de kaynaklarda iyi tokluk özelliklerine sahiptir. Bu alaşım, havacılık, kimya, petro-kimya, gıda işleme, kağıt ve genel metal işleme endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

hurda çelik
hurda çelik

Hemen Arayın

hurda metal ölçümüSon teknoloji ürünü X-Ray Floresan (XRF) tarayıcımız, bize getirilen hurda çelik ve diğer metallerinizden tam değeri elde etmenizi sağlamak için en doğru ve güvenilir analiz sonuçlarını elde etmemizi sağlar. Ayrıca, Pozitif Malzeme Tanımlaması ve Alaşım Kalite Kontrol ölçümleri ile yardımcı olur.

En Yüksek Fiyat Garantisi ve Anında Eksiksiz Ödeme

Uzman ve güler yüzlü personelimiz, yükleme, boşaltma, tartma hizmetleri ile hurda metalleriniz için en yüksek fiyatı alma konusunda size yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.