WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Bilgi almak için bize yazın!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

HURDA KABLO

Elektrik işleri yüklenicileri rutin olarak projelerinden kaynaklı hurda kablo tel gibi hurda metal ürünleri oluştururlar. GMS Hurda Metal, ister bakır ister alüminyum tel olsun, her türlü hurda kablo teli satın almaktadır. Fiyatlarımız, hurda kablo telinizden toplanan hurda bakır veya hurda alüminyum miktarına göre değişmektedir.

Günümüzün dünyasında çok çeşitli elektrik uygulamalarıyla, oldukça fazla sayıda farklı türde kablo tel bulunmaktadır. Telden geri kazanılan bakır veya alüminyumun ağırlığı, telin piyasa fiyatında nasıl değerlendiğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. İster bireysel yada büyük bir şirket olsun hurda kablo telinize İzmir’deki en iyi hizmeti ve fiyatı sağladığımızı göreceksiniz!

1 Numara Kablo Tel
1 numaralı izolasyon sınıfına girebilecek bir dizi elektrik teli vardır, ancak genellikle en az 2 kalem ucu veya daha büyük bir kalınlığa sahip olan bakır tel içeren yalıtılmış bakır teldir.

2 Numaralı Kablo Tel
1 numaralı kablo tele  benzer yalıtılmış sınıflandırmasına girebilecek daha geniş bir elektrik teli yelpazesine sahiptir fakat genellikle 2 numara Yalıtılmış tel, ince telli bakır teller içeren bakır teldir.

THHN Kablo (10 & 12)
THHN Kablo genellikle elektrikçilerin günlük işlerinde kullandıkları kablo türüdür. Evlerde, ofis binalarında ve diğer endüstriyel ortamlarda bulunan ortak tel türüdür. İçinde çıplak parlak bakır tel bulunur ve plastik ile yalıtılmış durumdadır.

IK Kablo
Bu tel veya kablo, içeride tek bir plastik yalıtım ile içte parlak bakır tel içerir.

hurda kablo tel
hurda kablo tel

Hemen Arayın

hurda metal ölçümüSon teknoloji ürünü X-Ray Floresan (XRF) tarayıcımız, bize getirilen hurda kablo tel ve diğer metallerinizden tam değeri elde etmenizi sağlamak için en doğru ve güvenilir analiz sonuçlarını elde etmemizi sağlar. Ayrıca, Pozitif Malzeme Tanımlaması ve Alaşım Kalite Kontrol ölçümleri ile yardımcı olur.

Yüksek Fiyat Garantisi ve Anında Eksiksiz Ödeme

Uzman ve güler yüzlü personelimiz, yükleme, boşaltma, tartma hizmetleri ile hurda kablo tel ve diğer hurda metaller için en yüksek fiyatı alma konusunda size yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.