WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Bilgi almak için bize yazın!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

HURDA PİRİNÇ

Pirinç, kendi başına bir metal değildir, ancak çok kullanılan ve kendi metali olarak tanımlandığı için. Pirinç, esas olarak bakır ve çinkodan yapılmış bir alaşımdır ve hem ev hem de endüstriyel uygulamalarda sıklıkla kullanılan ortak bir maddedir. En yaygın pirinç türleri sarı pirinç ve kırmızı pirinçtir, ancak bunların dışında birçok pirinç çeşidi de mevcuttur. Dünyadaki pirinç endüstrisinin, hayatına devam edebilmesi için hurda pirinç metalinin geri dönüştürülmesine zorunlu bir hal almaktadır. Var olan bakır ve çinkodan madenlerinden yeni pirinç metali elde etmeye çalışmak, çevreye olan zararıyla beraber ekonomik bir israf olacaktır. Hurda pirinç metalinizi tartmak için sertifikalı ve güvenilir ölçüm istasyonlarını kullanıyoruz. Uzman ve tecrübeli ekibimiz hurda metallerin yüklenmesi, nakliyesi ve boşaltılması hizmetlerini vermek için telefonlarınızı bekliyor.

Sarı Pirinç; musluklarda, sıhhi tesisat armatürlerinde, vanalarda, kapı kollarında, ışık armatürlerinde ve çoğu anahtar, kilit sistemlerinde sarı pirinç yoğun olarak kullanılmaktadır.

Kırmızı Pirinç, eskiye nazaran kullanımı azalmış olsa da, hala yaygın olarak sıhhi tesisat armatürleri, vanalar ve çarklarda kullanılmakta olup geri dönüştürülmeye devam ediliyor.

hurda pirinç
hurda pirinç

Hemen Arayın

hurda metal ölçümüSon teknoloji ürünü X-Ray Floresan (XRF) tarayıcımız, bize getirilen hurda pirinç ve diğer metallerinizden tam değeri elde etmenizi sağlamak için en doğru ve güvenilir analiz sonuçlarını elde etmemizi sağlar. Ayrıca, Pozitif Malzeme Tanımlaması ve Alaşım Kalite Kontrol ölçümleri ile yardımcı olur.

En Yüksek Fiyat Garantisi ve Anında Eksiksiz Ödeme

Uzman ve güler yüzlü personelimiz, yükleme, boşaltma, tartma hizmetleri ile hurda metalleriniz için en yüksek fiyatı alma konusunda size yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.