WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcimiz sorularınızı cevaplamak için sizi bekliyor. Bilgi almak için bize yazın!
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

GMS Hurda Metal

GMS Hurda Metal Ticaret Sanayi, Ege bölgesinde her ölçekteki ve bireysel ve kurumsal işletmelerden hurda metal ve ikinci el inşaat iskele ve ekipmanlarının ticaretini gerçekleştirir. İzmir’de sanayi bölgelerine yakın konumu ile işletmemiz sizlere; geri dönüşüm, hurdacı’lık ve inşaat olmak üzere birçok hizmeti sunmaktadır. Aradığınız izmir hurdacı ise doğru yerdesiniz.

Elinizde demir, çelik, bakır, alüminyum, krom, çinko ve diğer hurda metalleriniz mi var? İnşaatınız için 2. el inşaat iskelesi ve 2. el plywood (pleymut) ile inşaat ekipmanlarımı arıyorsunuz? Uzman ve tecrübeli personelimiz, taşıma ve değerlendirme süreçleri ile birlikte hurda metalleriniz için en yüksek fiyatı alma konusunda size yardımcı olacaktır.

Cazip ve rekabetçi fiyat tekliflerimiz için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak konusunda uzman deneyimli bir personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

  • Ümit Mh. 7408/2 Sk. N:1/3A
    Bornova/ İzmir
  • 0532 317 1445
hurda inşaat iskelesi
izmir hurdacı

iletişim formu

İzmir ve çevresinde tüm hurda metallerinize ve inşaat ekipmanlarınıza cazip fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşın.

İsterseniz bize konumunuzla başlayan google maps sürüş rotasını kullanarak ulaşabilirsiniz.

GMS Hurda Metal